png4
فرم ها و طرح های دوره جاری (دوره پانزدهم)

پوستر فراخوان ۱۵

posht-barg-asar

فرم اثر مکتوب

barg-asar-1

فرم اطلاعات فردی

etelaat-fardi-95

آرشیو کاملا تخصصی

امتیازدهی آثار

پس از دفاع مقدس یک واقعه مهم و جدی به نام راهیان نور ایجاد شد که هر ساله میزبان افراد زیادی در این حوزه است. از زمان شروع اردوها و از زمانی که زائر وارد اتوبوس می شود و اتفاقاتی که طی مسیر رخ می دهد تا آنجایی که به مقصد می رسد و در مکان هایی که مستقر می شود، مناطقی که حضور می یابد و مناظری که در سر راهش وجود دارد همه و همه می تواند توسط عکاس ثبت شود که تمام این موارد می تواند در جهت انتقال فرهنگ دفاع مقدس تاثیر بسزایی داشته باشد که می تواند به خودی خود مثمر ثمر باشد.

از لحاظ امتیازدهی آثار علاوه بر رعایت نکات فنی باید به نگاه هنری،عکاسانه و شناخت لحظه دقت کرد و اثری که دارای گویش قوی تری نسبت به موضوع است مسلما به عنوان برگزیده انتخاب می شود.

نمودار موضوعی تصاویر

  • راهیان نور
  • دفاع مقدس
  • خانواده شهدا
#

آلبوم اختصاصی

هنرمندان عزیز می توانند آثار و تصاویر خود را پیرامون موضوع دفاع مقدس، راهیان نور، شهید و شهادت را به صورت اختصاصی در آلبوم جشنواره ملی سرزمین نور ثبت نموده و در معرض نمایش عموم قرار دهند.  

اطلاعات بخش های عکس جشنواره
اطلاعات تماس

تلفن گویا: ۱-۳۵۹۴۹۸۳۰

دبیرخانه: ۳۳۲۳۹۶۴۶

پشتیبانی سایت: ۳۵۹۴۹۶۲۴

هنگام ثبت نام در سایت، کد رهگیری شما از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

عکس بخش ویژه

این بخش شامل عکس های یادگاری است که در زمان جنگ، رزمندگان می گرفتند. این عکس ها می توانند مربوط به جبهه باشند یا مربوط به پشت جبهه و لحظات بدرقه رزمندگان توسط خانواده ها. فراموش نکنید که در این عکس ها باید نکته ای خاص و جالب وجود داشته باشد. در این بخش باید تاریخ تقریبی عکس و نام و مشخصات عکاس و افراد حاضر در عکس، قید شوند. محدودیتی در تعداد این عکس ها وجود ندارد.

عکس حرفه ای

دوربین های حرفه ای می توانند عکس های خوبی بگیرند. البته فقط دوربین خوب کافی نیست. تفکر و روح سرزنده و پاک هم لازم است. پس شما که همه ی اینها را دارید، عکس هایتان را بگیرید و به ما هم نشان دهید. اگر عکس ها در قالب فایل باشند بهتر از عکس های چاپ شده است. اگر حداکثر ۶ قطعه عکس باشد ممنون می شویم.

عکس تلفن همراه

آثار ارسالی می‏توانند آنالوگ، دیجیتال، سیاه و سفید و یا رنگی باشند. یادتان باشد اگر می خواهید، عکس های شخصی و یا گزارش هایی که برای محل کارتان می گیرید، برای ما بفرستید، لااقل پیام و مفهوم در آن نهفته باشد. جوری نباشد که فقط برای شما و همکاران و دوستان تان جذاب باشد. همه باید از دیدن آن لذت ببرند. آلبوم های جشنواره پر از عکس های یادگاری شماست!!! مدل دوربین و نام تلفن همراهتان را حتماً موقع ثبت نام، بنویسید.

فضای مجازی 42%
42%
فیلم44%
44%
عکس 59%
59%
متن ادبی 55%
55%